Saç Trendleri

Son Dönemlerin En Trend Uzun Saç Modelleri [En Popüler 18 Model]

Uzun saç trendini duymayanlardansan artık bilgi sahibi olma vakti gelmiş demektir. Bu senenin en moda trendler listesinde; uzun saç trendi gelmektedir.

Uzun saç trendi

Asla vazgeçemediğimiz en moda trendlerin başında gelen uzun saç, güzel göründüğü kadar aynı zamanda kullanımı da bir o kadar rahat. Tüm kadınların gözdesi olmayı da her sene başarıyor. Sen de uzun saç trendine katılmaya hazır mısın?

1- Uzun ve Kıvırcık Saçlar

Uzun kıvırcık saçlar

Evet, belki de çoğumuz imrenerek bakıyoruz kıvırcık saçlara hele bir de uzun olduklarını düşününce ister istemez uzatmanın yollarını arıyoruz. Tam da bu yüzden bu senenin trendleri arasına giren uzun kıvırcık saçlar belki de aradığın en iyi saç modelidir. Saçlarını dilersen at kuyruğu yapabilir dilersen de açık bir şekilde kullanabilirsin.

Kıvırcık saçlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın: Kıvırcık Saç Trendi [6 Saç Önerisi]

2- Zarif Dalgalı Uzun saç

Zarif dalgalı uzun saç

Farklı renk tonlarının ve dalgaların zarif görüntüsüne her kadın kapılır. Hepimiz saçlarımızın uzun olmasını istediğimiz kadar farklı modeller denemeyi de severiz. Özellikle dalgalı ve uzun saçlar en çok ilgimizi çekenler arasındadır. Hele bir de dalgalarımızın arasına farklı tonlarda renk verdiğimizde daha da çekici hale gelecektir.

3- Kabarık Bukleler

Kabarık bukleler

Küçüklüğümüzden beri saçlarımızı örüp ardından salık bırakmayı sevdiğimiz kaçınılmaz bir gerçektir. İşte kabarık bukleler de tam olarak bu sınıfa giriyor. Kabarık ve belirgin bukleler sayesinde saçlarınız ilgi odağı olacak.

4- Zahmetsiz Dalgalar

Zahmetsiz dalgalar

Denizden çıktıktan sonra sevilen dalgaların en güzeli de bu olsa gerek… Zahmetsiz dalgalarınızı sarı tonlarıyla biçimlendirerek daha keyifli hale getirebilirsiniz. Gayet doğal görünen zahmetsiz dalgalar her yüz tipine uyduğu için bu senenin en moda trendleri arasına çoktan girdi bile…

Dalgalı saçlar hakkında daha fazla bilgi: Dalgalı Saç Trendi [Dalgalı Saç Modelleri]

5- At Kuyruğu

At kuyruğu

Uzun saç modellerinin vazgeçilmez eşsizlerinden biri de at kuyruğu klasiğidir. Saçlarınızı tepeden bağlayıp gayet rahat ve klas bir görüntü oluşturabilirsiniz.

6- Kestane Rengi Gölgeleri

Kestane rengi gölgeleri

Kestanelerinizin gölgeleri sizleri olduğunuzdan daha iyi bir görünüme sahip hale getirecek. Asla modası geçmeyen trendlerden birisi kestane rengi gölgeleridir. Kadınlar daha çok doğal tonları tercih etmeyi sevdiğinden inanın bana çok farklı ve güzel bir his yaşayacaksınız.

7- Sofistike Dalgaları

Sofistike dalgalar

Sofistike dalgalar tamamen yüzün keskinliğini ve biçimini ortaya çıkaran dalgalardan oluşmaktadır. Ve kişinin özgüvenini yansıtmasının yanında özgür bir hava da kattığı kaçınılmaz bir gerçektir. Sofistike dalgalar; bir aşağı bir yukarı kıvrımlar şeklindedir ve keskin geçişleri vardır. Kesinlikle özel davetlerin vazgeçilmez bombasıdır onlar…

8- Örgü

Örgü

Saçlarınızın arasında mısır örgülere yer vermeye hazır mısınız? Saçlarınızın uzunluğuna göre balık sırtı bir model tercih ederseniz daha marjinal bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda rutin iş günleri klasiğinden çıkabilmek için uzun saçınızda örgüler denemeniz herkes tarafından görülmenize katkı sağlayacaktır.

9- Uzun Düz Saçlar

Uzun düz saçlar

Düz saçları kim sevmez ki… Düz ve parlak uzun saçlara sahip olabilmek için kadınların çoğu kuaförlerden çıkmıyorlar ve sağlıklı bir görüntü elde edebilmek için fazlasıyla para harcıyorlar. Fakat saçın yapısını bozmadan saçlarınızı uzatabilmek ve düz hale getirebilmek mümkündür.

Bunun için size bırakacağım linkten bilgi sahibi olabilirsiniz: Saç Uzatma Yöntemleri [Entele Yağının Saça En Etkili 8 Faydası]

10- Karamelli Plaj Dalgası

Karamelli plaj dalgası

Karamel rengi denince akla ilk gelen görüntü muhteşem bir kusurluğu simgeliyor, biliyorum. Gerçekten de önemle bakılan uzun saçların karamel tonlarıyla süslenmesi adeta kaçınılmaz bir çekiciliği sizlere sunacaktır. Özellikle saçlarınıza bir de plaj dalgası eklenince gelin görün ki her şey beklediğinizden daha güzel olacak.

11- Boho Örgüsü

Boho Örgüsü

Gayet yumuşak ve oldukça gevşek… Vazgeçilmez doğallığın bir parçası olan boho örgüsü, ne kadar gevşek bırakırsanız o kadar güzel bir görüntü sunacaktır sizlere…

12- Yarım Topuz

Yarım topuz

Saçların üst kısmından bir tutam saç alarak topuz yaptığımız bu model de, oldukça tercih edilenler listesinde… Hem günlük hayatınızda hem de piknik zamanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

13- Kül Tonları

Kül tonları

Saçlarımızda farklı renkler denemek her ne kadar hoşumuza gitse de bazen doğru tercihi yapamayabiliyoruz. Fakat bahsettiğim kül tonları inanın bana neredeyse her tene yakışan bir modeldir. Ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

14- Kakül Mucizesi

Kakül mucizesi

Saçlarınızda daha önce hiç kakül denediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Sizi hem bebeksi bir görünüme kavuşturacak hem de yüzünüze farklı bir hava katacaktır.

15- Saç Bandı

Saç bandı

Uzun saçların vazgeçilmezlerinden biri de saç bantlarıdır. Hem önünüze gelen saçlarınızın yüzünüzü kapatmasını engeller hem de daha toplu bir görüntü elde etmenizi sağlar.

16- Gevşek Bukleler

Gevşek bukleler

Saçlarınızda gevşek bukleler denediğinizde ayna da gördüğünüz görüntü sizi çok mutlu edecek. Zamanımızın en büyük problemlerinden biri saçlarımıza ve yüzümüze yaptığımız estetik dokunuşların yanlışlarıdır. Fakat doğru ve etkili bir dokunuş her şeyi değiştirecektir.

17- Islaklık Etkisi

Islaklık etkisi

Saçlarımızı duştan sonra daha çok sevdiğimiz kaçınılmaz bir gerçektir. İşte ıslaklık etkisi tam olarakta sanki duştan yeni çıkmışız etkisini bizlere sunuyor.  Saçlarınızı bu şekilde kullanmak doğallığın yanında doğallığınızı da bir o kadar yansıtacaktır.

18- İki Yandan Örgü

İki yandan örgü

Saç bitiminizden iki yana saçlarınızı örerek saçlarınızı omuzlarınıza bırakarak modelimizi kullanabilirsiniz. Hem uzun saçın terletmesinden kurtulacak hem de olduğundan daha doğal bir görüntü elde edeceksiniz.

Evet, bu senenin uzun saç trendlerini sizler için sıraladık. Keyifle kullanmanız dileklerimizle, kendinize çok iyi bakın…

Entele şampuan
 Sipariş vermek için tıklayınız
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu