Saç Trendleri

2021’in Saç Trendleri İle Her Ortamda Dikkat Çekin

Moda dünyasının en çok değişen konularından biri olan saç trendleri ile ilgili de yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 2021’in saç trendleri de bir bir kendini göstermeye başladı. Moda dünyasına ayak uydurmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızı inceleyerek modaya ayak uydurmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sosyal medya sitelerinde, bloglarda ve sokak modasında karşımıza çıkan birbirinden farklı saç modelleri, sezonun gidişatı ile birlikte modanın trendini de belirlemeye başladı. Ünlülerin favorisi punk/grune “mullet” saç kesiminden, modaya yön veren diğer fenomenlerin saç stilleri ile ilgili yenilikler kendini göstermeye başladı. İşte 2021’in saç trendleri arasında markacımıza takılan modeller…

Yeni Sezonun En Trend Saç Modelleri

Trend saç modelleri

Moda dünyasını yakından takip edenler için özel olarak oluşturduğumuz saç trendleri yazımızda, birbirinden farklı modeller yer alıyor. Günlük saç modellerinden özel günlere özel saç modellerine kadar birçok konuda fikir bulabileceğiniz yazımızın devamı ile moda dünyasında söz hakkı sahibi olacaksınız. İşte en trend saç modelleri 2021…

İlginizi Çekebilir: Kıvırcık Saçlılar İçin En Güzel Saç Modelleri 2021

1- Mutllet

Mutllet

Saç trendleri arasında son dönemlerde kendini ziyadesiyle gösteren Mutllet saç kesimi, 2020’nin son dönemlerinde moda haline gelmiştir. Magazin dünyasının ünlülerinden Miley Crus, Dua Lipa ve Rihanna’nın saç favorisi haline gelen mutllet, 2021’de de tahtını koruyarak trend saç modelleri arasına girmeyi başardı.

2- Klasik Bob Kesim

Klasik Bob Kesim

Neredeyse tüm saç tipleri ile uyum sağlayan ve son dönemlerin en trend saç stilleri arasına girmeyi başaran klasik bob kesim saç modeli de yine 2021’in en trend saç kesimleri arasına girmeyi başardı. Sokak modasından magazin dünyasına birçok yerde karşımıza çıkan saç stili, önümüzdeki sezonda da kendinden söz ettireceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir: Herkesin Kolaylıkla Yapabileceği Düz Saç Modelleri

3- Perde Kaküller

Perde Kaküller

Geleneksel saç kesimleri arasında yer alan ve moda dünyasında da büyük ses getirmeyi başaran perde kaküller, yeni sezonda da yine kendinden söz ettiren saç stilleri arasında yer alıyor. Her ortama ayak uydurması, 70’lerin modasının yeniden canlanmasına ön ayak olması gibi pek çok yönü bulunan perde kaküller, yeni sezonda ve önümüzdeki sezonda da trend saç modeli olmaya devam edeceğe benziyor.

4- Rapunzel

Rapunzel

Saç uzatmak için uygulayabileceğiniz formülleri deneyerek ya da ünlülerden ilham alarak saç kaynağı yaptırarak ulaşabileceğiniz saç modellerinden biri de rapunzel saç modeli. Geçtiğimiz sezon bir hayli moda olmayı başaran saç stili, yeni sezonda da kendinden söz ettirmeyi başarıyor.

İlginizi Çekebilir: En Beğenilen Popüler Kısa Saç Modelleri

5- Pamuk Şeker Pembesi

Pamuk Şeker Pembesi

Saç renkleri de saç stilleri kadar dikkat çekmeye devam ediyor. 2021’in saç trendleri arasında yer alan ve ünlülerin de moda dünyasına parmak basacak tarzda bir saç stili olmayı başaran pamuk şeker pembesi de yeni sezonda deneyebileceğiniz güzel saç modelleri arasında yer alıyor.

6- Zahmetsiz Dalgalar

Zahmetsiz Dalgalar

2021’in öne çıkan saç modelleri arasına girmeyi başaran zahmetsiz dalgalar, ünlülerin dünyasında da sokak modasında da bir hayli trend modellerden biri olmayı başardı. Yataktan çıkmışçasına herhangi bir saç işlemi yapmak istemeyenler için önerilebilecek zahmetsiz dalgalar, biraz da tembel işi saç modeli. Ancak son derece havalı durduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Her Ortamda Dikkat Çekecek 12 Dalgalı Saç Modeli

7- Yüksek At Kuyruğu

Yüksek At Kuyruğu

Yeni sezonun trend saç modelleri arasında giren, ünlülerin dünyasında ve sokak modasında karşımıza çıkan yüksek at kuyruğu saç modeli, duruşu ile herkesin kalbine dokunabilecek kadar havalı bir saç modelidir. Yenilikleri takip ederek moda dünyasına ayak uydurmak isteyenler için önerilebilecek yüksek at kuyruğu saç modeli, 2021 saç trendleri arasında yer alıyor.

Kolay Saç Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Saçların şekil alması, moda dünyasına ayak uydurabilmek açısından önemlidir. Her saçın şekil almaması, bazen sıkıcı olabilse de kullanılacak bazı saç bakım ürünleri ile saçlarınıza istediğiniz gibi şekil verme özgürlüğünü elde edebilirsiniz.

Editörün Önerisi

Aşırı yıpranmış saçlara bakım yapan, saçların daha hacimli görünmesine yardımcı olan ve saç şekillendirmeyi kolay hale getiren Uraw Mor Şampuan ile saçlarınıza daha kolay bir şekilde şekil verebilirsiniz.

Uraw mor şampuan
                     Sipariş vermek için tıklayın
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu